Žiedai vyrams. Kada ir kur tinka nešioti?

Verta pastebėti tai, kad tema apie žiedus vyrams yra diskutuota jau tikrai ne kartą. Tačiau, vis dar neranda vieno vienintelio atsakymo, kuris pasakytų ar žiedai vyrams yra tinkamas aksesuaras, o galbūt ir visiškai nepriimtinas papuošalas. Mums atrodo natūralu, kad moters kūną puošia visa aibė skirtingų papuošalų. Tai gali būti ir kaklo papuošalai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/kaklo-papuosalai), auskarai, apyrankės, plaukų lankeliai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/plauku-lankeliai) ar stilingi plauku segtukai: https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/plauku-segtukai. Tačiau, tiesiog virte verda tema, ar ziedai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/ziedai) vyrams yra tinkamas aksesuaras? Puikiai suvokiame tai, kad daugiau ar mažiau puoštis mėgstame kiekvienas iš mūsų. Ir visiškai nesvarbu, kokia yra mūsų lytis. Šiandien daug kalbama apie tai, kad moters ir vyro teisės privalo būti lygios. Tad, ir šioje srityje turi galioti analogiški standartai. 

 

Puikiai suvokiame tai, kad savo išvaizda besirūpinantis vyras kaip mat patraukia mūsų dėmesį. Verta pastebėti tai, kad anuometis vyro įsivaizdavimas šiandien jau tikrai nėra priimtinas. Tai reiškia, kad prakaituotas, murzinas, apaugęs plaukais ir kitaip nevalyvas vyras tikrai nėra patrauklus ir vertas dėmesio. Žinoma, labai dažnai teigiama, kad moteris savo gyvenimą vyrą pasirenka pagal tam tikrus prioritetus. Tarkime, jei pati dama nėra linkusi puoštis ir nuolat atrodyti nepriekaištingai, galbūt toks elegantiškas vyras jai ir nebūtų pats tinkamiausias pasirinkimas. Šiuo atveju, gali nutikti tai, kad moteris pasijus nejaukiai, ją kamuos blogos emocijos. O puikiai suvokiame ir tai, kad šalia tokios moters esantis vyras taip pat negalės būti laimingas ir pasitikintis savimi. Tad, išvada yra viena, tokia pora tikrai yra nesuderinama. Kaip priderinti auskarus prie akių spalvos: idealių derinių paslaptys.

Stilingo vyro kasdienybė

 

Tuomet, kai kalbame apie vyro stilių ir su juo susijusius elementus, negalime nepagalvoti ir apie tai, kokioje aplinkoje gyvena šis džentelmenas. Žinoma, kad yra tikimasi tokio paties ar bent jau labai panašaus rezultato. Tai reiškia, kad jo aplinką puoš stilingos ir išskirtinės namų dekoracijos: https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/visos-namu-dekoracijos. Be kita ko, tvyros ir malonus aromatas. O tai gali padėti garantuoti ne kas kita, kaip tik arabiški kvepalai: https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/arabiski-kvepalai.

 

Kuomet kalbame apie šiuos elementus, Grandinėlė, puikiai suvokiame tai, kad vyro išvaizdą ir buitį lemia jo gyvenimo būdas ir jame vykdomos veiklos. Be jokios abejonės, vienas iš svarbiausių aspektų yra darbas. Tarkime, sunku įsivaizduoti į darbą keliaujantį išsidabinusį statybininką ar ūkio darbininką. Tarsi du, vienas su kitu nesuderinami dalykai. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *