Patarimai, padėsiantys montuoti padangas prie automobilio

Pirkdami naujas padangas galite pastebėti, kad jos būna skirtingų dydžių. Tai gali būti painu, nes atrodo, kad pasirinkimo galimybių nėra daug. Outline of tires Tačiau kiekvienas iš šių variantų turi labai specifinę paskirtį ir padės jums įsigyti jūsų automobiliui ir jūsų vairavimo įpročiams tinkamą padangą. Jei perkate naujas padangas ir turite išsiaiškinti, kokio dydžio padangų jums reikia, šie patarimai bus naudingi. Nustatyti automobilio padangų dydį gali būti sudėtinga, tačiau pasinaudoję PirkitPadangas šiame tinklaraščio įraše pateiktais patarimais, daugiau nebesusidursite su sunkumais! Taigi, jei norite sužinoti daugiau apie padangų montavimą savo automobiliui, skaitykite toliau…

Ką reiškia padangų dydis?

Padangos dydis reiškia padangos pločio skersmenį ir padangos šoninės sienelės ilgį. Pramonėje tai vadinama “ratlankio skersmeniu”. Ieškant naujo padangų dydžio automobiliui, svarbiausias skaičius yra padangos skersmuo. Tai reiškia padangos skersmenį iš vienos pusės į kitą. Šis matmuo paprastai matuojamas coliais. www.pirkitpadangas.lt žieminės Antrasis matmuo, su kuriuo susidursite, yra padangos plotis. Tai matmuo nuo vieno šono iki kito ir matuojamas milimetrais.

Kokie yra dažniausi padangų dydžiai?

Padangų skersmuo ir plotis paprastai yra standartizuoti visame pasaulyje, tačiau padangų dydžiai priklauso nuo konkretaus gamintojo. Todėl pirkdami naujas padangas pastebėsite, kad yra daug skirtingų variantų. 15min.lt apie padangas Susidursite su daugybe skirtingų padangų dydžių. Dažniausiai pasitaikantys padangų dydžiai yra šie: – 195/65 R 15 82 T – 195/65 R 15 82 T: jei jūsų automobilis yra vidutinio dydžio šeimos automobilis, šis padangų dydis yra geras pasirinkimas. – 185/60 R 15 82 H – 185/60 R 15 82 H: jei jūsų automobilis yra sportinio stiliaus, šis padangų dydis gali būti tinkamiausias. Pirkitpadangas.lt Tai geras pasirinkimas mažiems šeimos automobiliams. – 205/55 R 16 91 W – 205/55 R 16 91 W: šis dydis tinka itin mažiems šeimos automobiliams arba sportiniams automobiliams. – 215/60 R 16 99 H – 215/60 R 16 99 H: šis dydis tinka sportiniams automobiliams arba dideliems šeimos automobiliams.

Ką reiškia visos šios raidės ir skaičiai?

Pirkdami padangas susidursite su keliomis skirtingomis savybėmis. Jos gali atrodyti painios, tačiau jų paskirtis – padėti jums priimti teisingą sprendimą. Apžvelkime naudingiausias iš jų: – Greičio reitingas: Tai reiškia didžiausią greitį, kuriuo galite važiuoti su padanga. Įvairiose šalyse galioja skirtingos taisyklės, tačiau paprastai kuo didesnis greičio reitingas, tuo padanga brangesnė. – Kaune galima įsigyti padangas. Apkrovos indeksas: Tai reiškia, kokį svorį gali išlaikyti padanga. Jei vairuojate sunkiasvorį sunkvežimį, jums gali prireikti kitokio reitingo nei tam, kuris vairuoja lengvą automobilį. – Protektoriaus gylis: Padangos protektoriaus gylis: Tai reiškia padangos griovelių gylį. Kuo gilesni grioveliai, tuo ilgiau padanga tarnaus. – Prekės ženklas: Tai tiesiog padangos gamintojo arba prekės ženklo pavadinimas. – Konstrukcija: Tai reiškia padangos pagaminimo būdą. Paprastai pažymima, kad tai yra radialinė arba šoninė padanga. Kur Klaipėdoje pirkti padangas?

Padangos plotis

Kai ketinate keisti padangos dydį, vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos turėsite atsižvelgti, yra padangos plotis. Kuo platesnė padanga, tuo daugiau triukšmo kils kelyje. Taip yra todėl, kad platesnių padangų protektoriaus gylis bus mažesnis nei siauresnių padangų. GIA.lt Todėl jos ne taip gerai sukibs su keliu. Jei važiuojate daug greitkeliu, platesnės padangos bus geresnis pasirinkimas. www.pirkitpadangas.lt Šiaulių mieste Taip yra todėl, kad jos turi didesnį sąlytį su keliu, o tai reiškia geresnį sukibimą. Kita vertus, siauresnės padangos yra lengvesnės ir gali būti tinkamesnės važiuoti mieste. Dėl šių priežasčių skirtingoms važiavimo sąlygoms rekomenduojamos skirtingo pločio padangos.

Ratų skersmuo

Vienas dažniausių klausimų – ar rato skersmuo turėtų būti toks pat kaip padangos skersmuo. Atsakymas: tai priklauso nuo padangos. Svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo rekomendacijas konkrečiai padangai. Kaip Panevėžyje įsigyti padangas? Pavyzdžiui, 195/65 R 15 82 T padanga tinka 15 colių skersmens ratui. Skaičius 82 reiškia padangos kraštinių santykį. Didesnis skaičius reiškia didesnį šoninį profilį, o mažesnis – mažesnį šoninį profilį. Vėlgi, svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo rekomendacijas konkrečiai padangai. Jei padangos ir rato skersmuo nesutampa, automobilis gali būti nestabilus.

Susipainiojote dėl ratų suvedimo?

Ratų suvedimas – tai ratų padėties automobilio kėbulo atžvilgiu reguliavimas. Jis užtikrina, kad visos keturios padangos dėvėtųsi vienodai greitai, o automobilis važiuotų tiesiai ir saugiai. Geros padangos pagal automobilį iš Pirkitpadangas.lt Pakeitus vieno ar kelių ratų padangų dydį, reikia iš naujo sureguliuoti ratų suvedimą. Taip yra todėl, kad naujo dydžio padangos gali turėti ne tokį patį galinį poslinkį kaip senojo dydžio padangos. Jei ratai nebus tinkamai sureguliuoti, bus blogai valdomi, padangos dėvėsis netolygiai ir padidės eismo įvykio rizika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *