Ar galima baldų gamyba laikyti meno sritimi? Tikriausia daugelis sutiks, kad tiek virtuvės baldų, tiek svetainės ar miegamojo baldų gamyba reikalauja daug žinių. Baldų gamintojai turi išmanyti ne tik dizainą, bet ir istorija. Juk pasitaiko klientų, kurie nori senovinio stiliaus baldų. Lietuvoje tai nėra retas reiškinys. „Provanso“ stiliaus baldai ne tik gražiai atrodo, bet jie taip pat bus madingi ir po šimto metų. Klasika nesensta. UAB Baldai4u siūlo nestandartinių baldų gamybos paslaugas.  Galima operatyviai užsisakyti baldus pagal jūsų skonį. Tereikia kreiptis į specialistus. Kiekvienas protingas klientas supranta, kad galutinis variantas priklauso ne tik nuo baldų gamintojo, bet ir nuo užsakovo. Jeigu esate reiklūs ir ieškote įmonės, kuri galėtų įgyvendinti jūsų svajones, tai mūsų pasiūlytas variantas bus kaip tik. Aukšta kokybė ir profesionalus požiūris į darbą. Šių savybių labai dažnai trūksta įvairioms kompanijoms.

Kaip užsakomi nestandartiniai baldai?

Viskas vyksta paprastai. Kreipiatės į kompaniją ir kartu su specialistais nusprendžiate, kaip turi atrodyti jūsų nauji baldai. Kaip jau kalbėjome, reikia įvertinti daug įvairių parametrų, jeigu norite, kad jūsų baldai būtų išskirtiniai. Kiekvienas protingas klientas supranta, kad dizaino pasirinkimas yra svarbus žingsnis, todėl šį procesą reikia atlikti tinkamai. Būtina peržiūrėti nestandartinių baldų pavyzdžius, kad suprastumėte ką galima pagaminti. Kartais nutinka taip, kad klientai atkeliauja jau žinodami, kaip turi atrodyti jų baldai, tačiau kada supranta, jog galimybės yra labai didelės, tuomet dar kelis kartus keičia dizainą. Kiekvienas užsakovas turi suprasti, kad nestandartiniai baldai dėl to ir vadinami nestandartiniais, kad galima pagaminti įvairius baldų variantus. Nereikia ieškoti kažko išskirtinio. Tiesiog susikurkite labiausiai jums patinkančius baldus.

Ar sekti mados tendencijomis?

Ko gero daugelis specialistų pasakys, kad baldus darote ne kaimynams, draugams ar pažįstamiems. Baldus gaminatės sau. Jums reikės jais naudotis, todėl pasistenkite, kad pirmiausia būtų išpildyti jūsų norai. Galima rasti daug įvairiausių madingų baldų gamybos sprendimų, tačiau jeigu jie jums nepatinka, kaip juos naudosite. Be to baldų gamybos mados keičiasi labai dažnai. Kuo daugiau žmonės keliauja po pasaulį, tuo daugiau mato skirtingų baldų variantų, todėl ir parveža tas idėjas į Lietuvą. Tačiau tai kas tinka amerikiečiui, nebūtinai gražu europiečiui. Viskas turi būti skoninga. Negalima bet kaip gaminti baldų ir pirkti bet kokius baldus. Dizainas reikalauja patirties ir laiko, todėl geriausias variantas pasikliauti specialistų rekomendacijomis.