Nežinantiems kas yra įtempiamos lubos, jas nupasakoti galima labai paprastai – tai nesudėtinga konstrukcija, nes ją sudaro tik karkasas, naudojamas kaip pagrindas ir PVC plėvelė, kuri tvirtinama prie pagrindo. Įtempiamos lubos yra montuojamos per 3-4 centimetrus nuo tikrųjų lubų, todėl yra labai geras variantas norintiems ne tik sutvarkyti neestetiškai atrodančias ar suskilinėjusias lubas, bet ir paslėpti signalizacijos, ventiliacijos sistemas, kurios dažniausiai kambario tikrai nepuošia.

Įtempiamos lubos pasižymi labai puikiu atsparumu, todėl tikrai ilgai nereikės galvoti apie jų keitimą ar tvarkymą – jose nebūna įtrūkimų, kurie dažnai pasireiškia įprastose lubose, taip pat jų neprireikia dažyti, gipsuoti, todėl sutaupomi pinigai, kurie išleidžiame ant papildomų priemonių. Įtempiamų lubų montavimas gali būti padarytas net ir virtuvėje ir tikrai nereikia baimintis, kad jos bus kaip nors paveikiamos garų ar drėgmės, nes šiems dalykams jos yra atsparios. Jas taip pat galima plauti, valyti, dezinfekuoti, jei pastebėsite, kad jos nebe tokios švarios. Valyti reikia su švelniomis priemonėmis, kad plėvelė liktų nesubraižyta.

Įtempiamų lubų montavimas užtrunka apie tris valandas, o pats procesas tikrai nėra sunkus ir nereikalauja jokio papildomo apsikrovimo smulkmenomis. Jas įrenginėjant nereikia net baldų išnešti, kadangi viskas gali būti padaryta operatyviai ir patogiai su jais kambaryje. Įtempiamų lubų montavimas atliekamas tuomet, kai jau būna parinktas karkasas, jo medžiaga ir plėvelė. Renkamasi dažniausiai iš metalinio ir plastikinio karkaso, o plėvelės išvaizda kiekvieno pasirenkama individualiai. Galimi net ir labai išskirtiniai vaizdai, nuotraukos ar raštai, tad lubos gali būti labai unikalios. Jei ateityje vaizdas kambaryje nusibosta, galima nesunkiai pakeisti plėvelę paliekant tą patį karkasą, todėl tokia procedūra nekainuos labai brangiai, o atsinaujinti galima bus tiek kartų, kiek tik norėsis.

Įtempiamos lubos įrenginėjamos tik šildomose patalpose, kadangi šaltis šiam variantui nėra palankus ir gali pakenkti. Taip pat prieš įtempiamų lubų montavimą, jei daromas ne tik lubų, bet ir viso namo ar buto remontas, reikia pradžioje sumontuoti langus ir tik tuomet galvoti apie lubų tvarkymą. Tikri savo srities specialistai – https://www.lubunamai.lt/ visuomet patars įtempiamų lubų klausimais.